КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ (КМО)
УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (УСВА)
(воїнів-інтернаціоналістів)
Каталог статей
Меню сайта

Форма входа

Категории раздела

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Приветствую Вас, Гость · RSS 21.11.2018, 06:33

Главная » Статьи » Мои статьи

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 9 березня 201 р. №223
ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 9 березня 201 р. №223 

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів
Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів, що додається.
Прем’єр-міністр України
М. АЗАРОВ
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 березня 2011 р. № 223
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених Державній службі з питань інвалідів та ветеранів у державному бюджеті за програмою "Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів” (далі — бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство соціальної політики, розпорядником нижчого рівня та відповідальним виконавцем ? Державна служба з питань інвалідів та ветеранів.
За рахунок бюджетних коштів Державною службою з питань інвалідів та ветеранів у порядку, визначеному законодавством, здійснюється придбання квартир для учасників бойових дій на території інших держав, у тому числі тих, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах (далі — воїни-інтернаціоналісти), які згідно із законодавством потребують поліпшення житлових умов і станом на 1 січня 2011 р. перебувають на квартирному обліку за місцем реєстрації.
Розподіл та надання квартир здійснюється у порядку черговості, визначеному законодавством на підставі списків воїнів-інтернаціоналістів, наданих Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями до 10 числа місяця, що настає за звітним кварталом, за формою, встановленою Державною службою з питань інвалідів та ветеранів.
3. Квартири надаються виходячи з норми не більш як 13,65 кв. метра жилої площі на одного члена сім’ї та додатково 10 кв. метрів на сім’ю.
Придбання квартир здійснюється з урахуванням обмежень їх загальної площі, визначених Державними будівельними нормами В.2.2-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення” для соціального житла.
4. Бюджетні кошти спрямовуються на придбання квартир у житлових будинках, введених в експлуатацію, та на вторинному ринку.
5. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється Державною службою з питань інвалідів та ветеранів в установленому законом порядку.
6. Вартість житла визначається за результатами процедури закупівлі і повинна бути найнижчою серед тих, що запропоновані учасниками тендерних торгів.
У разі коли загальна площа житла, що придбавається, перевищує нормативну площу, оплата різниці вартості здійснюється за рахунок коштів громадян, яким надається таке житло.
У такому випадку громадяни вносять різницю вартості житла на спеціальний рахунок Державної служби з питань інвалідів та ветеранів.
Вартість житла повинна враховувати витрати, пов’язані з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов’язкових платежів).
7. Операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, проводяться згідно з Порядком обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженим відповідно до законодавства.
Відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.
8. Зняття воїнів-інтернаціоналістів з обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, здійснюється відповідно до законодавства.
9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.
Категория: Мои статьи | Добавил: Admin (18.05.2013)
Просмотров: 216 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Copyright KrogSVA © 2018
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz