КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ (КМО)
УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (УСВА)
(воїнів-інтернаціоналістів)
Каталог статей
Меню сайта

Форма входа

Категории раздела

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Приветствую Вас, Гость · RSS 21.11.2018, 06:15

Главная » Статьи » Мои статьи

Виписка із рішення Криворізької міської організації ветеранів Афганістану (протокол від 28.06.2014 № 6)

Ми, представники Криворізької міської організації ветеранів Афганістану, обговорили на розширеному правлінні питання діяльності УСВА в рамках нашої компетенції і прийняли рішення:

1. В цілому діяльність УСВА  ми визнали задовільною. Ми категорично виступаємо за єдність та згуртованість усіх організацій УСВА – як районних, так і міських та обласних навколо Української Спілки ветеранів Афганістану.

2. Присікати всі спроби розколу в організації і використання будь-ким іміджу організації в своїх цілях для власного піару.

3. Робота організації повинна бути направлена на захист прав афганців сімей загиблих, військово-патріотичну роботу. Надавати допомогу в першу чергу членам організації, але не відмовляти й іншим учасникам бойових дій.

4. Робота організації повинна бути відкритою і прозорою. Не допускати перетворення будь-якої з організацій у закрите товариство для визначеної групи людей.

5. Залучати якомога більше афганців до рядів організації, пояснювати, що тільки в єдності наша сила.

6. Ми розуміємо і оцінюємо теперішню ситуацію в країні і знаємо, що у зв’язку з цим нас можуть позбавити всіх пільг. Тому пропонуємо керівництву разом з нами посилити роботу щодо захисту наших прав на рівні уряду,  Верховної Ради та Президента.

7. Афганці – патріоти своєї Батьківщини. Ми вже це доводили і, якщо буде потрібно, ми готові захищати її знову. Багато хто з нас готові вже зараз йти добровольцями в Збройні Сили, але беруть тільки одиниці.

Ми ставили питання про створення з афганців і просто добровольців армійський АПО (агітаційно-пропагандистський загін), як це робилось в Афганістані. Але представники від області нам відмовили. Зараз наша афганська організація разом  з організацією ветеранів десантних військ, прикордонних військ, а також жителями нашого міста, намагається в міру своїх можливостей допомогти нашим бійцям в зоні АТО, які були сформовані в Кривому Розі, всім необхідним для життєзабезпечення у воєнній обстановці.

Ми просимо, щоб керівництво УСВА на рівні області, держави, направило конкретні пропозиції та вимоги нинішньому керівництву країни щодо укріплення і модернізації наших Збройних Сил і їх підготовці.

            8. Батьки загиблих в Афганістані також патріоти України. Але вони знають, що таке війна, а це загибель уже їх онуків. Тому вони пропонують керівництву України вирішення всіх спірних питань по можливості мирним шляхом.

 

 

Голова Криворізької міської організації

Української Спілки ветеранів Афганістану

(воїнів-інтернаціоналістів)                                                                          Ю.І. Федосенко

Категория: Мои статьи | Добавил: Admin (02.07.2014)
Просмотров: 165 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Copyright KrogSVA © 2018
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz